téma Týdne

Téma týdne "Lenost"

8. října 2012 v 17:23 | Kelly

Téma týdne mýma očima :
Líná jsem asi jako všichni ohledně učení se do školy , nechcce se mi do toho,pokaždé existuje něco co moji pozornost od učení upoutá.Ráno bkdyž má člověk,stávat jsem neuvěřitelně líná osoba :) o víkendu to tolik nevadí ale během školy je to opruz :) no od se nedá nic dělat ale s tý krásně teploučký postele musím vylézt :). Jsem neuvěřutelně línej člověk. Někdy jsem líná psát i články :) ale to jen málokdy,naštěstí :):DD

Téma týdne " Je mi to jedno"

28. září 2012 v 18:52 | Kelly
Tumblr_mb2eltfteq1ql40fgo1_500_large

Téma týdne míma očima :
Větu "je mi to jedno" používám já osobně velice často ale né vždy ta da daná událost kdy,tuto větu použiju ta událost dopadne dobře. Už se mi to stalo mezi kamorády,svým milovaným klukem nebo školou...Tato věta vás většinou akorát stačuje dolů,a tím pádem se vaše sny oddalují,někdy to může hodně znamenat i pozoitivní věc ale to jen při menších konfliktecha nezajímavích situací ale většinou je to spíše obráceně,já už na to doplatila at už mezi přáteli nebov učení kdy sem byla na dně :) ale naštěstí sem si uvědomila že už mi to tak jeno není :) a dala jsem si to dopořádku.

Téma týdne "Já věřím na víly! A jo a jo a jo "

20. září 2012 v 7:55 | Kelly
Tumblr_m8ccvewj2r1qzeu4ro1_1280_large

Je moc pěkné,když se člověk vypaří někam do světa fantazie at už pomocí knížky nebo bez ní :) Je to svět bez zábran a né uplně každý ho umí navštívit :( Já moc ráda čtu knihy u upírech ale dřív ,kydž sem byla malá jsem milovala :) knížky o vílach :) at už na duchy,víly,upíry,zombíky a tak. věříte nebo ne,doporučuju vám si přečíst nějakou tu knížku na toto :) téma :). Svět bez dětské fantazie je spíše už dneska jelikož děti ve školkovém věku paří u PC :( měse to zdá až moc přeznané. Jakej máte vy názor ?

Jsem v druhém kole snob :) komu se líbí můj blog at mi hlásne zde :) ;)

Téma týdne "Jdeme dál "

28. srpna 2012 v 21:02 | Kelly
Tumblr_m99s3rurkp1ryum4ro1_500_large

Čas běží :) a my spolu s ním , Když se něčím bavíme utíká jako voda a když se nudíme :) tak se čas vleče nekonečně dlouho,že nám minuta přijde jako hodina :)Bohužel behem těchto hodin se dopouštíme někdy chyb ,kterých pozdějc litujeme.Však za chyby se musí bohužel platit.Někdy přemýšlíme o tom ,že kdyby šel vrátit čas ted by vše bylo jinak :(.Ale nejde to.Musíme tyto chyby překousnout a začít znova ;) ;).

Téma týdne "Můj domácí mazlíček"

10. srpna 2012 v 16:04 | Kelly
156781630748637830_2ziaovl7_c_large
Domácí mazlíček vás rozveselí,mužete se s ním mazlit když vám je smutno je to kamarád kterého by chtěl každý,alé né každý má to štestí že nějakého mazlíčka má :(.Já momentálně žádnýé zvířátko nemam :) jen moje babička má pejska Bína ,který mě provází od té doby co žiju :) je to něco jako jezevčík.Před půl rokem jsem měla křečíka Sannyho :( byl tak sladoučkej. Dále jsem měla osmáky degu Chipa a Dalea ,vodní želvu Máju a králici Bobinu :) když si na ně vzpomenu začne se mi stejskat :( byly to zlatíčka

Téma týdne "Genialita"

6. srpna 2012 v 21:49 | Kelly
"Genilita" Díky ní žijeme tak kde žijem :) můžeme vlasnit i tento blog , i všech mega milovaný facebook:) bez geniality bychom žily někdy ve skalach :) :).Já osobně geniality moc nepobrala :) co se tíče do života a běžné věci :) :( i když nevim jak s tim pochodim tedka na gymplu :) jelikož to se od vás nejvíc očekává :). Člověk má štestí když se sní narodí bez ní je to horší :( ale dá se bez ní žít :) naštěstí :). Genialita je báječná schopnost,dá se říct že je to talent :). A to že se "šprtům" smějěm , ted mi došlo že je to špatně :) bez nich by to nebylo :) mají to v sobě od přírody. Smějěm se jim protože jsou chytří ?? Ano, vadí nám to že to nejsme mi ale smějěte se sami sobvě že jste tak blbý :) že to nedokážete :) je pak dobré si to obrátit.

Téma týdne : Měsíc

23. července 2012 v 20:45 | Kelly
Měsíc je důležitou součástí našeho vesmíru,planety a hlavně života.Na měsíc je překrásný na noční obloze :) pěkně běloučky. Má hodně tvarů ale všechny jsou tvořeny do kruhu.Uplěk je jednou za nějaké období kdy je měsíc celý bíly :) podle toho jsou vymyšleni vlkodlaci :) který nabírají svojí sílu pouze při ulnku :( (to mam z těch upířích deníku :) šibe mi :) ale už bez toho nemužu žít :). Také miluju upíry :) noční tvory ( doporučuju se na TVD podívat :D) :( Nejhezčí je když se koukáte na měsíc s někým koho máte rádi :) bohužel já tuto příležitost nemela :( a Co vy koukáte Na TVD ?? A máte zážitky za noční oblohy při svitu měsíce :D ??

Téma týdne - Optimismus v dnešní době

19. července 2012 v 12:07 | Kelly
Myslím si ,že optimista stoprocentně nejsem :( takže někdy vydim věci černě někdy barevně :D. Znám hodně lidí kteří jsou optimisté: někdy mě s tim jejich pozitivem ke všemu štvou :) ale potěší to ,když se vás kamarádi snaží utěšit :) v tu chvíli na ně spolíháte že vám zaženou slzy a takže mít takové kamarády je štěstí, aspon podle mě. :D . V dnešní době hodně lidi pomlouvaj druhýho a vše okole něj :/ což je podle mě zbytečbost :( Ale v této chvíli se optimizmus velice hodí :) někdy mi to pomáhá, někdy pomůžou druzí :) a jaký je váš nároz na optimismus ???

Téma týdne : Mám svůj sen

15. července 2012 v 22:22 | Kelly
Jako kazdy i já mám svuj životní sen i nesplnitelné sny :( Můj největší sen je najít opravdickou lásku na celý můj život :p budu za to bojovat at se děje co se děje :p .Taky mam prastený sen jako většina holkem a to potkat se s mega slavným boybandem a to One Direction :D coz pravdepodobné tak na 1% procento :( :D ale i tak si to moc preji a doufam ze to vyjde a jaký vy mate sny ??? :D
 
 

Reklama