Naše outfity

Můj zítřejší vymyšlený outfit - inspiruj se

23. září 2012 v 22:11 | Minnie
563911_407074259329632_201737947_n_large

Jelikož jsem vám to v předešlém článku slýbyla a všimla jsem si že ještě nekteří lidé na blogu jsou, napadlo mně že vám tedy napíšu co jsem si zítra kompletně vymyslela za outfit do školy. Předem se opravdu velice omlouvám že jsem vám ho sem nenafotila, ale nafotím ho ráno až se do něj obléknu a večer vám sem doplňím fotografii, pro vaší lepší představu :-).

1. Oblečení ; hodně světle modré až nazelenalé legíny do stylu džínů .
Bílé obyčejné tílko + na něj si obléknu bílou průhlednou "síťku", teď se to hodně nosí tak doufám že víte co tím myslím .
Na vršek si vezmu ještě červeno bílou bassebalovou mikynu athleticleague, zbožnuju tyhle mikyny a navíc jsou teď chladná počasí tak vypadá dle mého názoru na člověku opravdu dobře .

2. Doplňky ; vysací, narůžovělé naušnice s kamínky, prstýnek s kamínky, dva černé korálkové náramky na ruku a gepardí přívesek na krk (ten si jeste porozmyslím ráno) .

3. Boty, bunda a td ; Jako boty jsem si zvolila k mé mikyně ladící červené conversky které mimochodem totálně zbožňuji. Jako bundu jsem zvolila tmavě modrou bundu, pokud by ráno nebyla nějáká extra velká zima možná zvolím koženou bundu ale spíše si myslím že k tomuhle je hezčí ta modrá protože mikyna a na to kožená bunda, to se mi moc nezdá :-) takže tmavě modrou bundu a k ní ještě gepardí, hnědí šátek který mimochodem patří k těm mím novějším kouskům a jsem z něj naprosto nadšená :-) .

4. Líčení a úprava vlasů ; Klasické na které jsem zvyklá každý den. Trocha make-upu, pudr, černá řasenka, třpitivé linky na oči ( už jsem vám o nich zde psala) a to je asi tak vše, mně to stačí páč si řasy dělám dlouhé a celkem dost výrazné, líbí se mi to tak. Jinak vlasy si vyžehlím skoro tak jako každé ráno, dám si svou klasickou patku kterou mám na pravou stranu, nalakuji si levou stranu, trošku to natupíruji a je to. Můžeme vyrazit :-)

Líbí se vám takovýto tip článků a co říkáte na outfit? Minnie .

 
 

Reklama