Kosmetika

Řasenky - Hodnocení,tipy a rady

22. září 2012 v 15:59 | Minnie

Jelikož je tohle můj první (až na ten úvodní) článek na tomto blogu, doufám že s ním budete spokojení . Téma článku jsou řasenky . Většina holek se bez nich v dnešní době neobejdou a já opravdu patřím mezi ně .

- Připravila jsem si pro vás menší seznam mích vyzkoušených a oblíbených řasenek -

1. Maybelline - One by One/Satin Black : Tuto řasenku jsem si koupila nedávno protože už jsem na ní koukala dlouho a nemohla jsem odolat. V lednu jsem si koupila One by One tu normální, byla jsem s ní nad míru spokojená a myslela jsem si že jí žádná jiná nepředčí, ale nové Sation Black která má lepší složení a je navíc více černá se to povedlo . Jsem s ní opravdu spokojená, momentálně jí používám a té koupě nelituji. Seženete jí skoro všude, já jí mám z Dm za 130 Kč .


2.Miss Sporty - Studio Lash/3D volumythic : Tuto řasenku už mám o něco déle ale stále jí používám. Vydržela mi opravdu dlouho a to jí používám takřka každý den . Má prohnutý oboustraný kartáček a myslím si že je i za celkem přijatelnou cenu . Koupila jsem jí rovněž v Dm za 79 Kč . Mohu jí opravdu doporučit pro holky co mají rádi husté a dlouhé řasy .


3. Baolishi - Volumizer Mascara : Řasenka s dlouhým kartáčkem která vám vykouzlí husté, černé a dlouhé řasy . Už mi dochází, teď používám hlavně tu první co jsem zde psala, ale byla a jsem s ní stále spokojená a rozhodně bych jí mohla doporučit. Bohužel už nevím kde jsem jí koupila, ale cena se pohybovala něco mezi 70-80 Kč .


Moje rady, tipy - Spoustu holek nepoužívá samořřejmě jen řasenku a oči si chtějí zvýraznit například ještě stíny nebo jinými vylepšováky . Já osobně stíny nepoužívám, někomu sluší to ano, ale mně to zkrátka a dobře nic moc neříká a je to dost stereotipní. Zato mám pro vás jeden dobrý tip, který se mi líbí a hodně lidí v mém okolí ho chválí . Tento týden jsem si koupila tekuté linky od She za 79 Kč které jsou průhledné se třpitkami, nedělám si s nimi linky (nebylo by to ani moc vidět) ale používám je na celé víčko a pod dolní řase, výsledek? Třpitivé oči, jsou kouzelné a bezvadně nahradí oční stíny . Můj druhý tip je lesklá/barevná řasenka. Mám doma zlatou a to od Color Trend, už opravdu nevím kolik ta moje stála mám jí od vánoce ale myslím si že cena se opět pohybuje kolem těch 70-80Kč . Aplikace je jednoduchá na černé namalované řasy naneste stejně tak jako nanášíte normální řasenku např. tu zlatou . Pokud nemáte rádi velou výraznout stačí si dát tuto zlatou ozdobičku jen na vrchní řasy, opravdu to vypadá moc hezky. A rada na závěr, pokud se takto chcete nalíčit do školy vyberte si buď linky nebo zlatou řasenku. Moc bych nekombinovala obojí dvojí, je to pak až moc přehnané,přeplácané a jedno z druhým nevynikne dobře a přece byjste se nechtěli třpitit jako disco koule ne? . :-)
Minnie
 
 

Reklama