Diary - Minnie

Nadpis článku, aneb nic lepšího mně nenapadlo .

2. října 2012 v 14:10 | Minnie
Ahoj,
píšu jenom rychlejší info článek. Teď jsem ještě ve škole a máme svět práce, ale můžeme si už dělat co chceme tak jsem tady . Včéra jsem mněla večer trénink tak jsem nestihla nic přidat protože jsem domů přijela něják v půl desátý a ještě jsem si pak dělala nějáký svoje věci . Pak máme ještě jednu hodinu ("skvělý") ale jinak je dneska celkem sranda, panebože jak já miluju to svoje přátelství s klukama, je to dokonalý . Jinak dneska bych ráda přidala na blog svůj pondělní a dnešní outfit, už to mám všechno nafocené, jen to přetáhnu do pc, upravím a vidám. Děkujeme za pochvalu nového dessignu, je podzimní takže si myslím že sem skvěle ladí. Chystám udělat i nějáký dessign mé tvorby, ale to až asi na prosinec, nějáký hezký,vánoční i s animacemi a padajícím sněhem . :-) No nic, jdu na fb a ještě na svůj druhý blog, snad to ve škole zvládnu ve zdraví:D večer tu samořřejmě budu takže očekávejte nějáké články snad. Jinak jsem si pro vás založila novou rubriky Recenze na knihy, protože já strašně ráda čtu ! Tak doufám že vám to něják nevadí? Mám vás moc ráda. Minnie

Nabídnout přátelství někomu kdo chce lásku, je jako nabídnout chleba někomu kdo chce vodu

27. září 2012 v 22:56 | Minnie
Můj milý blogový deníčku,
kde bych asi tak mněla začít? Dnešní den byl dobrý i špatný no jak se to vezme. Ve škole jsme se neučili, vyráběli jsme nějáká mýdla na posvídcení, samořřejmě že se nám to s kamarádkou patlalo všude po oblečení, po vlasech a tak, což tedy moc příjemné nebylo,zvlášt ne pro moje světle modré legíny. Po škole jsem se byla rozloučit s mojí nejlepší kamarádkou ( s tou z mé třídy, byli tu s ní i nějáké fotografie) páč v neděli jede do Vídně, je to program školy, ale já nejedu,vlastně mně tak něják napadá že z naší třídy jedou jenom dvě holky já uvažuji o Anglii, ale tam se jede až za dlouho (přes trajekt) . Jinak, po škole jsem šla domů převlíkla jsem se a šla jsem ven za kamarádama . No samořřejmě že tam přišel i ten kluk, ano přesně ten kluk kterýho já tak strašně miluju. Který říkal že miluje i mně, ta esemes že chce být něco víc než kamarád ale najednou po pár dnech mého velice usilovného snažení se vymluvil na to, že už nemá zájem páč si ho vubec nevsimam (nechodily jsme spolu), přitom já za nm lezla jako pejsek, ale tím samořřejmě nechce celpi vinu schazovat na něj. Ten pocit když jsem se po měsíc odvážila priject za kamarádama, hodinu od toho kde bydlím, nechodila jsem tam jen abych ho nevidela a myslela jsem si že na něj zapomenu, ale to proste nejde. Mněli jsme tak nádherne kamarádství a celé je to fuč . Ovšem dneska mi vůbec nenadával,furt se na mně tak nenápadně a letmo díval a připadal mi něják smutný až přešlí . Snad se to zase vrátí do normálu, ale nabýdni přátelství někomu kdo chce lásku, že? Zítra jedu kolem desáté ráno na chatu až do neděle takže tu nebudu. Plán je jasný,budu tam relaxovat,učit se a číst si. Právě mám rozečtené upíří deníky - Temné shledání a je to naprosto úžasné, ale mám v plánu to už co nejdříve dočíst, pak začnu číst smrtící polibek, kniha na kterou jsem opravdu velice ale velice zvědavá no a potom tu mám ještě jedny upíří deníky, bože jak já ty knihy od nich miluji a čtení taky ! Jinak co se týče "módy" přístí neděli mám narozeniny a pak pár dní na to svátek. No, moje mamka a sestra se na můj svátek vrací z anglie a přivezou mi strasne moc dárku, nové (další, mám doma už červené) conversky na které se nehorázně těším, kytkovanou tašku přes rameno lonsdale, batoh do školy Dakine a spoustu,spoustu a spoustu třiček,tílek,kalhot,šminek a tak, já se tak nehorázne tesím no a páč se znám a tak dlouho čekat nevydrzim tak pristi patek bych uz mnela dostat nejake penizky, takže zahájim mojí manio akci s názvem nákupy nových hadříčků:D vždy sem samořřejmě přidám fotografie:-) . No,tak to bude asi tak vše, vaše Minnie .

Škola není žádná psina, ale dá se to

23. září 2012 v 20:20 | Minnie
8038_434284413279104_363041013_n_large

Ano je to tak, zítra zase musíme do školy a předpokládám že se moc lidem nechce že? No nebojte se já samořřejmě patřím mezi ně . Ale na zítřek, na den jako takový se opravdu těším. Máme až do konce září pět hodin jelikož nám opravují školu takže hodně chodím ven se svojí nejlepší kamarádkou která semnou chodí i do třídy . Zítra se chystáme zajít klasicky jako skoro vždy do číny na jídlo, vždycky tam uděláme takový bordel že se ani nedivím že obsluha na nás vždy když se tam vrátíme koukají jak na magory, takže se opravdu těším. Jinak co se týče školy dneska jsem skoro dvě hodiny proseděla nad matikou, jak já ten předmět nesnáším . Další hodinu jsem byla zaměstnaná domácím úkolem z chemie, rovněž dost obtížním pro mé mozkové závity, ale jinak to zatím ve škole jde jen je to opravdu těžké . Já nejsem na gymplu jako Kelly, ale na základní škole ale i tak je to těžké . Jinak co se týče tohoto blogu zítra bych tu snad mněla být, přednastavím i rovnou články na úterý páč ten den jdu ven a potom mám trénink takže bych to časově moc nestíhala. Jsem ráda že jsem vám sympatická, strašně moc mně to potěšilo zejména komentář od Kiminky :-) . Jinak mohla bych ještě přidat článek jak se chci zítra obléknout do školy, chcete? Minnie

Nová posila na blog, aneb seznamte se

21. září 2012 v 18:40 | Minnie
» Název článku vám už asi lecos napověděl, takže nemá smysl vás dlouho napínat a připravovat vás tak o jednu celkem důležitou informaci a především novinku . Blog má ode dneška novou posilu a to v podobě druhé adminky . Můžete mně znát z pár fotek z Ladronka Festu které sem dříve přidávala Kelly . Jsem její nevlastní sestra, takže se známe samořřejmě i osobně a o to je to lepší . Rozhodli jsme se že jí s tím tady trošku pomůžu, tak doufám že se mi to povede a budete spokojeni jak vy,tak i my.

» To bylo zatím asi vše ohledně blogu, co se týče mně . Jmenuji se Tereza, ale všichni mi říkají Tess . Na blogu se budu prezentovat pod přezdívkou Minnie, doufám že vám to nepříjde infantilní, ale mně se to líbí . Je mi 13 ale to už ne na moc dlouho, blíží se mé narozeniny (7.října), ale všichni mně tipují na víc . Na blogové scéně se pohybuji už něco málo přes tři roky . Mněla jsem spoustu blogů, ale můj osobní na který chodím nejvíce najdete pod adresou btvsweb.blog.cz tak se můžete podívat, pokud bude někdo z vás tedy chtít . Mám jednu starší sestru no a potom samořřejmě tu nevlastní Denisu (Kelly,zakladatelka tohoto blogu) . Móda mně zajímá, baví mně přidávat na takováhle témata a myslím že jí i docela rozumím. Navíc tento blog beru jako takový koníček, rozhodně ne jako povinnost takže nečekejte že tu bude každý den několik článku, mám školu a pak samořřejmě i svůj život mimo síť. Chodím ven s kamarády a tak. Nenechte se zmást mím psaním, škola mně něják extra nebaví ale tento rok mi to zatím celkem jde, až na to že se asi za chvíli zblázním z té chemie . Doufám že si něják padneme do oka a nebude tu žádný problém. Jaký článek která z nás napsala poznáte podle podpisu autora. Více informací o mně zatím netřeba, časem se dozvíte i více . Snad jsem se moc nerozepsala. To je zatím vše, otázky pište do komentáře, pokud by na mně někdo chtěl fb nebo skype, stačí napsat. :-)
 
 

Reklama